+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Лінії обвалки м’яса

Конвеєр та обладнання для оброблення туш в Україні створено для транспортування м’ясної сировини у напівтушах та чвертях до робочих місць персоналу з подальшим відділенням м’яса від кістки та сортового оброблення (дожиловки). Лінія оснащена конвеєром для відведення наповнених ящиків, а також рольгангом для підведення порожньої тари. Достоїнством його застосування не тільки на великих, а й на середніх підприємствах є максимальне покращення процесів виробництва, збільшення продуктивності персоналу, суворий облік вхідної сировини на кістки та сортової після обробки.
Обладнання для обвалки м’яса складається з посту розпилювання, який розташований на початку конвеєра. На ньому здійснюється поділ напівтуш на необхідні частини з подальшою подачею на стрічку основного конвеєра лінії. Попередня обробка напівтуші на частини здійснюється у вертикальному положенні, що значно прискорює процес обробки. Основна лінія транспортування складається з рами, яка виготовлена з нержавіючої сталі, приводу, модульної стрічки та пневматичної системи підйому модульної стрічки. На каркасі конвеєра з боків закріплюються столи зі знімними стільницями, які є робочими місцями персоналу. Знімні стільниці виготовлені з поліаміду. Над основною транспортерною стрічкою розміщується рольганг для транспортування порожньої тари до робочих місць персоналу. Під основним конвеєром розташований конвеєр відведення наповненої тари, що дозволяє персоналу відвантажувати наповнену м’ясом тару, не відволікаючись від виробничого процесу. Заповнені ящики рухаються вздовж основної лінії, переходять на похилий конвеєр та потрапляють на стіл оператора для зважування та занесення інформації до бази підприємства. Габарити конвеєра та кількість робочих місць визначаються відповідно до побажань замовника.
Свинячі напівтуші у підвішеному стані надходять на поміст розпилювання для грубої обробки на великі шматки. Обробка проводиться у вертикальному положенні, що позитивно позначається на швидкості та якості оброблення напівтуш. Далі частини по жолобу під впливом гравітаційних сил потрапляють на основний конвеєр подачі м’яса. Завдяки конвеєрним стрічкам шматки напівтуш переміщуються до спеціалістів цеху, які займаються відділенням м’ясної частини від кістки. У цей же час великі м’ясні шмати можуть бути транспортовані на подальшу обробку або складені в окремі ящики. У другому варіанті сировина відправляється на продаж як свіже м’ясо або використовується у виробничих цілях.
Наявні м’ясні частини, які були відокремлені від кістки на конвеєрі, переміщуються далі на сортову обробку і дожиловку. У процесі свинина поділяється співробітниками цеху 4 – 6 ящиків Е2. Кожен з них знаходиться поблизу обробного столу та допоміжного обладнання для обробки м’яса. Після наповнення ящиків вони перенаправляються робітникам на конвеєрну стрічку відведення наповненої тари. Необхідні для заповнення ящики дістаються зверху, наявного рольгангу. Повна тара із звичайного конвеєра транспортується на похилий, потім відвантажується на зважування. Далі відбувається поділ на пульті обліку. Сортування відбувається між великими частинами, що належать до делікатесної групи для подальшого посолу та масування, а також між шматками, що йдуть на переробку. Друга категорія переміщається в машинний зал, де вона подрібнюється за допомогою м’ясорубок та куттерів. Продукція призначена для продажу або складського зберігання теж оформляється і фасується по індивідуальних місцях зберігання.
Лінія м’ясопереробного підприємства має у своєму складі таке обладнання для обробки м’яса свинини або яловичини:

 • Основний та конвеєр для кісток
 • Універсальні столи для обвалки та жиловки м’яса.
 • Рольганг, призначений для відведення наповнених ящиків.
 • Місце для зважування.
 • Рольганг переміщення порожніх ємностей.
 • Пульт управління оснащений комплектом кабелів.
 • Основний, похилий та конвеєр для відведення тари.
 • Поміст для розпиловки.

До обладнання для обробки туш також відноситься модульна стрічка. Вона є комплектом відокремлених пластмасових деталей, вироблених завдяки унікальному методу високоточного лиття, який супроводжується застосуванням тиску і взаємодії між собою рядом осей. Дана конструкція має надійну міцність, підвищену здатність до переміщення вантажів, а також спрощене очищення.
Головний конвеєр працює зі стрічкою uni MPB C. Вона має такі технічні характеристики:

 • матеріал: POM-DI/PP;
 • крок: 50,8 мм;
 • ширина: 806 мм.

У свою чергу, механічний конвеєр відведення має стрічку класу uni S-MPB C, яка має такі параметри:

 • матеріал: POM-DI/PP;
 • крок: 25,4 мм;
 • ширина: 229 мм.

Завдяки щільному зчепленню пластикової складаної стрічки із зірочками не допускаються бічні зміщення полотна на конвеєрі. Модульні стрічки широко застосовують у багатьох галузях промисловості. Конвеєри (транспортери) з модульною стрічкою широко застосовуються у виробництві харчових продуктів та переробної промисловості. Модульна конструкція стрічки дозволяє створювати різні конфігурації робочої поверхні.
Модульна стрічка складається із окремих пластмасових модулів, виготовлених методом високоточного лиття під тиском. Поверхня модулів може бути без отворів або з отворами. Фактична площа отворів у модульних стрічок, призначених для охолодження продукції або видалення води, може досягати 88%.
Для модульних стрічок передбачені зірочки різних типорозмірів, включаючи розбірне та не розбірне виконання. Зірочки можуть бути виготовлені методом лиття під тиском або фрезерування.
Зірочки, що виготовляються методом лиття, мають отвори у своєму корпусі, що полегшує доступ до всіх встановлених на валу зірочок у процесі миття. Заокруглені краї та відсутність мертвих зон виключають збереження залишкових забруднень після миття.
Осі служать для з’єднання окремих модулів стрічки між собою та забезпечують поперечну жорсткість стрічки.
Сучасний обвалочний конвеєр, як правило, має три модульні яруси. Перший – основний, є конвеєром, що служить для транспортування шматків напівтуш для подальшого обвалу або жилування. Другий ярус – використовується для відведення кісток та жил або для подачі чистих ящиків. Третій ярус називається тарним і служить для транспортування ящиків з м’ясом. На всіх трьох ярусах встановлено модульну пластикову конвеєрну стрічку. Швидкість її руху можна регулювати з допомогою частотного перетворювача.
Напівтуші подаються по системі підвісних шляхів на початок лінії до вертикального столу або на стіл прийому з наступним четвертуванням на столі з дисковою пилкою.
Обвальники та жилильники розташовуються по обидва боки конвеєра за обробними столами. Їхні робочі столи оснащені знімними PE-HD стільницями товщиною 30 мм, що мають отвори для скидання жил та обрізу. Оброблена кістка потрапляє на верхній ярус транспортування, яка потім потрапляє в костеподрібнювальну машину. На лінії розміщується ручний або пневматичний механізм підйому транспортувальної стрічки для ретельного миття після завершення виробничого циклу. Також може бути інтегрована система автоматичного миття лінії. Кожна м’ясопереробна лінія проектується індивідуально, виходячи з виробничих площ та необхідних виробничих потужностей клієнта.

Показано 1–15 із 28

Лінія обвалки м'яса з конвеєром для кісток

Лінія обвалки м'яса з конвеєром для кісток

Дебонер для обвалки курячого стегна або гомілки

Дебонер для обвалки курячого стегна або гомілки

Обробний стіл

Обробний стіл

Обробний стіл подвійний

Обробний стіл подвійний

Жиловочний стіл

Жиловочний стіл

Стіл прийому напівтуш

Стіл прийому напівтуш

Стіл з дисковою пилкою для напівтуш

Стіл з дисковою пилкою для напівтуш

Дискова пилка JARVIS SEC 230-2

Дискова пилка JARVIS SEC 230-2

Шкірозйом ручний JARVIS JHS-315

Шкірозйом ручний JARVIS JHS-315

Тример IBEX

Тример IBEX

Дискова обробна пилка JARVIS SEC 180-4

Дискова обробна пилка JARVIS SEC 180-4

Обробна пилка KENTMASTER SUPER SPEED

Обробна пилка KENTMASTER SUPER SPEED

Обробна пилка KENTMASTER COLT

Обробна пилка KENTMASTER COLT

Обвалочна пилка KENTMASTER 77

Обвалочна пилка KENTMASTER 77

Витягувач ребер

Витягувач ребер

Запрос стоимости