+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Машини мийки

Практичність промислової мийної машини для ящиків обумовлена наявністю унікальної конструкції. Усередині машини знаходяться плоскоструминні форсунки. Щоб досягти прийнятного потоку водного струменя, передбачається ручне регулювання. Правильне налаштування допомагає впоратися із найбільш забрудненими ділянками. Увімкнення та запуск відбувається з панелі керування.
Для промивання застосовується питна вода з водопроводу з використанням проточного нагрівача. Вона переходить в колектор, що ополіскує, із задіянням наявних форсунок. В результаті відбувається промивання ящиків та попадання в бункер з основним об’ємом води. Якщо з’являється надлишок рідини з невеликим вмістом домішок, відбувається її планомірний злив у каналізацію. Це дозволяє постійно оновлювати миючий засіб. При цьому важливо враховувати, що тиск на подачу рідини не повинен перевищувати 2 бари.
Принцип роботи машини миття є закритим автоматичним циклом. Під час запуску пристрою миючий засіб за допомогою гідронасоса надходить у спеціально обладнаний колектор. Після промивання форми хімічний розчин для очищення перетікає знову в контейнер, попередньо проходячи через фільтр.
Незалежно від моделі, конвеєр у промисловій мийній машині, являє собою ланцюг, який проходить по жолобах в камері, що ополіскує та миє. Механізм через певну відстань має зачепи, завдяки яким відбувається зачіп та переміщення тари тунелем. Конвеєр починає працювати за допомогою мотор-редуктора поза робочою зоною миття та ополіскування. Управління приводного електродвигуна частотно-регульоване.
У контейнері нагрівається і готується миючий розчин, шляхом додавання миючої рідини до теплої води в резервуарі. Пропорції змішування залежать від ступеня забруднення ящиків згідно інструкцій на миючі розчини. Нагрів миючого розчину виконується за допомогою тенових блоків. Резервуар наповнюється водою через вхідний патрубок. Злив відпрацьованого миючого розчину із резервуара здійснюється через зливний колектор.
Промислові мийні машини можуть бути не тільки дні миття промислових ящиків типу Е1, Е2, Е3. А також використовуються: машина для миття коптильних рам, машина для миття китаянок, машина для миття коптильних палиць, машина для миття банок та ін.
Функціонування обладнання для миття ящиків полягає в наступному: тара, що омивається, встановлюється на транспортувальний ланцюг конвеєра машини.
За допомогою зачепів на конвеєрі вона переміщається тунелем. Спочатку тара омивається спеціальним розчином у мийній секції, потім ополіскування чистою водою в зоні ополіскування. По завершенню миття та ополіскування чиста тара потрапляє в модуль обдування, де під тиском повітря з повітряних ножів надлишки вологи видаляються з тари, що обробляється. Після проходження всіх секцій машини оброблена тара потрапляє на вихідний лоток і забирається оператором.
Обслуговування на виробництві машини мийки полягає у періодичному огляді стану форсунок та їх очищенні від можливого засмічення.

Таромийна машина може складатися з наступних модулів:

  • модуль попереднього миття;
  • модуль основного миття;
  • модуль фінального миття;
  • модуль сушіння.

Відображаються усі з 10 результатів

Машина миття ящиків тунельного типу ММЯ-150

Машина миття ящиків тунельного типу ММЯ-150

Машина миття ящиків тунельного типу ММЯ-300

Машина миття ящиків тунельного типу ММЯ-300

Машина миття ящиків ММЯ-600

Машина миття ящиків ММЯ-600

Машина миття візків для фаршу

Машина миття візків для фаршу

Машина миття коптильних палок

Машина миття коптильних палок

Машина мийки кольчужних рукавичок та фартухів

Машина мийки кольчужних рукавичок та фартухів

Машина миття коптильних рам

Машина миття коптильних рам

Машина миття палет

Машина миття палет

Машина мийки банок

Машина мийки банок

Машина миття інвентарю

Машина миття інвентарю

Запрос стоимости