+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Підвісні шляхи

Конструктивні особливості

Підвісні шляхи для туш, з давніх давен, є головним виробничим елементом промислового забою корів та свиней, по тій причині, що обробка туші ефективна та зручна, коли вона підвішена вертикально, трохи вище людського зросту. Технології з часами мінялись та цей принцип лишався незмінним.
Підвісні шляхи для напівтуш використовуються для переміщення по лініях забою та накопиченню в холодильних камерах напівтуш свиней на ВРХ на єврогаку. Діаметр труби по якій здійснюється транспортування Ø60,3х3,5 мм. Цей розмір труби став найбільш популярним, по причинам простоти конструкції та з гігієнічних міркувань, в порівнянні зі старішими типами шляхів. Труба кріпиться до балки системи несучої конструкції за допомогою кронштейнів. Виготовляється підвісні шляхи зі сталі марки «Сталь-3» з гарячим цинкуванням.
Для зміни напрямку руху напівтуш по трубі використовуються поворотні стрілки, рух прямо або в сторону (ліво\право). Також можуть використовуватись «повороти», які змінюють напрямок руху лише в одному керунку. Рух напівтуш по шляху до холодильних камер виконується вручну.
В дверній рами холодильної або морозильної камери, для зменшення втрати холоду, встановлюється дверний кардан, який з’єднує трубу шляху камери і цеху на харчовому підприємстві.
В якості підвісного шляху для транспортування напівтуш до рампи (вигрузка) може використовуватись цепний конвеєр. Для загрузки напівтуш в автомобільний транспорт з підвісними шляхами призначена спеціальна телескопічна штанга.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування підвісних шляхів для м’яса повинен виконувати кваліфікований персонал. Основні моменти:

  • Перед початком роботи візуально перевірити всі різьбові з’єднання на предмет розкручення.
  • При виявлення послаблення скручених деталей – затягнути різьбу.
  • Всі деталі підвісних шляхів мають бути нерухомо закріплені, щоб забезпечити безпеку людей, які працюють з ними.
  • Для забезпечення легкості ковзання єврогаків, труба підвісних шляхів має бути змащена харчовою змазкою «mol food grease 2» або її аналогами. Інтервал змащування – не рідше одного разу на 20 змін.

Варто зазначити, що наша компанія також виготовляє ланцюгові конвеєрні системи підвісного шляху лінії забою, які використовуються на лініях забою свиней продуктивністю від 50 голів на годину.
В системі підвісного шляху для бійні, завжди використовують монорельсові ваги для контролю ваги полутуш в кінці виробничого циклу. Перед холодильними камерами або перед рампою на відвантаженні.
Майже завжди використовують транспортувальні візки для єврогаків. Також на більш продуктивних лініях забою встановлюють машини для миття крюків та пут.
Важливим елементом системи є диференційний підіймач — він виконує функцію підйому туши після забою, а також після шпарчана зі столу прийому при забої свиней. Для менш продуктивних м’ясоперероблюючих ліній іноді використовують цепний тельфер. Для спуску напівтуші встановлюють механічний спуск, наприклад на стіл прийому лінії обвалки.
Підйом туші на шлях здійснюється за допомогою пути, зацеп здійснюється за одну ногу тварини. Пізніше, по виробничому процесу, в зоні «перевішування», туша перевішується на два єврогаки.

Показано 1–15 із 27

Підвісні шляхи з несучою конструкцією

Підвісні шляхи з несучою конструкцією

Підвісний шлях із конвеєром

Підвісний шлях із конвеєром

Візок для гаків спіральний

Візок для гаків спіральний

Стрілка трипроменева

Стрілка трипроменева

Стрілка поворотна

Стрілка поворотна

Поворот підвісного шляху

Поворот підвісного шляху

Чотирипроменева стрілка

Чотирипроменева стрілка

Диференційний підйомник

Диференційний підйомник

Ділянка опускання напівтуш

Ділянка опускання напівтуш

Телескоп підвісного шляху

Телескоп підвісного шляху

Єврокрюк для напівтуш

Єврокрюк для напівтуш

Путо свиняче саморозпускне

Путо свиняче саморозпускне

Путо роликове для ВРХ

Путо роликове для ВРХ

Роликовий гак для ВРХ

Роликовий гак для ВРХ

Тролей одинарний

Тролей одинарний

Запрос стоимости