Для будь-якого підприємства, що відноситься до харчової промисловості, є важливим аспектом налагодити гігієну на виробництві. Причиною цього є дотримання вимог та умов санітарних служб. Але найважливішим тут відводиться місце самому трудовому процесу, оскільки, чим чистіше цех і ретельніше дотримані норми гігієни, тим якісніша буде випускатись продукція. Керівник підприємства зобов’язаний зробити все можливе, щоб скрізь дотримувалися необхідних умов гігієни. Необхідно запровадити суворий контроль, який не дозволяє порушувати правила особистої гігієни співробітників з виробництва у відведених приміщеннях. Особиста гігієна персоналу на підприємстві харчової промисловості є важливою і невід’ємною частиною комплексу санітарних норм усього підприємства.
На початку та вкінці виробничої зміни робітники ретельно вимивають руки з милом, а потім провести дезінфекцію рук. Цю процедуру потрібно повторювати після переходу в інший цех, зміни виду технологічного процесу, походів у туалет чи на перекур тощо.
Крім цього, потрібне систематичне проведення заходів, що дозволяють утримувати в чистоті робоче місце та приміщенням загалом. Також належним чином потрібно приділяти увагу взуттю та робочому одязі. Потрібно розуміти, що не кожен співробітник візьметься за дотримання встановлених правил на потрібному рівні, тому потрібно зробити так, щоб ці умови не можна було порушити. Будь-яке підприємство пов’язане з харчовою галуззю, потребує особливої гігієни та санітарії. Звертаючись до компанії Rozfood, з’являється можливість замовити комплексне обладнання, що дозволяє оперативно впровадити необхідні санітарні рішення на всьому підприємстві.
Санпропускники на харчовому виробництві використовують при вході в чисту санітарну зону підприємства, забезпечують односторонній або двосторонній прохід персоналу, безконтактну дезінфекцію рук, дезінфекцію підошви взуття, може комплектуватися мийкою рук, диспенсером для паперових рушників та кошиком для використаних рушників.
Монтаж санпропускників для персоналу виконується перед входом до санітарної зони на підприємствах громадського харчування та підприємствах харчової промисловості. Таке обладнання є невід’ємним елементом комплексу заходів щодо забезпечення гігієни на виробництві — HACCP.
Для входу в промислову зону співробітнику підприємства знадобиться пройти санпропускник, який активується завдяки наявним фотоелементам, розташованих усередині відділення для дезінфекції рук. Подача дезінфікуючого засобу відбувається за умови, якщо у відповідну камеру поміщено обидві руки. Час подачі засобу та його кількість можна відрегулювати за допомогою програми. Блокування входу знімається лише у випадку, коли відбудеться повний процес дезінфікування. Це можна відстежити завдяки запаленому наприкінці процедури зеленому індикатору-стрілки. За умови, якщо засіб для дезінфекції не подається, то в цьому випадку не активується спеціальний світловий маячок, що свідчить про неможливість подальшого проходження у чисту зону. Якщо дезінфектор закінчився, то про це сповістить і почне блимати світловий індикатор “I”, що має жовтий колір.
Для чистки підошви взуття служать горизонтальні щітки з деззасобом, що ллється на них. Щітки рухаються після спрацьовування датчика встановленого в стійці поручня.
Є станції гігієни, які призначені лише для миття та дезінфекції взуття персоналу, вони комплектуються щітками різної висоти залежно від виробничих особливостей підприємства.
Є двосторонні моделі санпропускників, які на виході з виробничих площ миють, чистять та дезінфікують взуття та руки персоналу.
Для зливу дезінфекційного засобу із ванни чищення підошви взуття необхідно відкрутити пробку у ванні. Перед повторним заповненням дезінфекційної ванни необхідно закрутити пробку. Для чищення ванни санпропускника необхідно підняти грати і вийняти щітки, якщо модель з ними.
Ціна санпропускника залежить від типу та від комплектації:
Відображаються усі з 11 результатів