+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Двері

Наші двері для холодильних та морозильних камер використовуються на підприємствах харчової промисловості, виробляються, спираючись на багаторічний досвід. Наш цех залишили сотні дверей холодильних камер, які були виготовлені за індивідуальними замовленнями. Особливу увагу ми звертаємо на естетику виробів, а також на якість використаних матеріалів та компонентів, які у більшості випадків ми самі проектуємо та виготовляємо виключно для власних потреб.

Індивідуальний підхід

До кожних дверей для холодильних камер, вироблених нашим підприємством, застосовується індивідуальний підхід. При проектуванні ми враховуємо всі технічні аспекти, що стосуються дверної ніші та самих дверей:

  • тип та товщину стін, спеціальні монтажні елементи;
  • додаткове обладнання до дверей, а саме їхнє призначення та загальні умови завантаження, якими вони будуть піддаватися, температурний режим експлуатації;
  • тип – для холодильної або морозильної камери – відкатні або розпашны, маятникові або технічні з нержавіючої сталі.

Ущільнення

Форма гумової прокладки ущільнювача має унікальну форму, а їх виробництво ми доручили знаменитому італійському виробнику. Ущільнювальні прокладки двокомпонентні з нижнім міцним тримачем, а також легкою верхньою частиною, що забезпечує хороше ущільнення і легкість відкриття дверей в холодильну камеру. Спеціально закріплена конструкція, оптимальна форма та матеріал, забезпечують дуже високу щільність, надійність та комфорт у використанні.
Додатковою сильною стороною є факт, що ущільнювачі не кріпляться на заклепки, вони монтуються у спеціально спроектований профіль. Завдяки чому двері отримали дві дуже важливі сильні переваги:

  • переривання термічного містка на дверній панелі у кожному виді розсувних дверей;
  • у разі потреби дуже просто поміняти прокладку ущільнювача на нову без використання будь-яких інструментів.

Наші холодильні, морозильні та маятникові двері в морозильну камеру характеризуються високою якістю та естетичною красою, довговічністю та гарною теплоізоляцією завдяки якісному ущільненню та оптимізованому дизайну стулки та дверної рами. Підходять для приміщень з інтенсивним рухом навантажувачів та візків із продукцією. У своєму поперечному перерізі холодильні двері мають зовнішні шари з нержавіючої сталі з ізоляцією з пінополіуретану всередині, що забезпечує збереження бар’єру охолодження, це надзвичайно важливо для якості продуктів, що зберігаються. Наші двері відповідають найсуворішим вимогам гігієни, що особливо важливо у секторі харчової промисловості, де чистота та гігієна критично важливі.

Чому варто купити двері для холодильної камери?

Переваги наших дверей:

  1. наші двері виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі;
  2. відмінна теплоізоляція завдяки використанню пінополіуретану щільністю приблизно 50 кг/м3;
  3. усунення містків тепла та протягів;
  4. посилення з нержавіючої сталі;
  5. обладнання українського виробництва.

Стулки маятникових дверей можуть бути як з нержавіючої сталі, так і поліаміду. Вони використовуються для міжцехових дверних прорізів та інтенсивним рухом. Мають відбійники, які захищають стулку під час проїзду промислового візка. Співробітник може самостійно відкрити маятникові двері візком (при його транспортуванні), і перейти до сусіднього цеху. На двері для холодильних камер ціну можна дізнатись проконсультувавшись з менеджером.

Відображаються усі з 5 результатів

Маятникові промислові двері з поліаміда

Маятникові промислові двері з поліаміда

Холодильні та морозильні розсувні двері

Холодильні та морозильні розсувні двері

Розпашні холодильні та морозильні двері

Розпашні холодильні та морозильні двері

Промислові двері

Промислові двері

Маятникові промислові двері

Маятникові промислові двері

Запрос стоимости