+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Нові моделі обладнання вже у виробництві

Нові моделі обладнання вже у виробництві

Чашечний транспортер продукту до пакувальної машини >>>
Чашечний транспортер призначений для транспортування, рідких, сухих, сипучих, морожених і в’язких продуктів до пакувальної машини. Чаша завжди знаходиться у горизонтальному положенні, що запобігає висипанню чи розхльобуванню продукту. З можливістю регулювання швидкості і швидкої заміни чаш. Можливість з’єднання з ротаційною пакувальною машиною для отримання змішаної упаковки твердих і рідких продуктів.

Нові моделі обладнання вже у виробництві - фото 1

Паніровочна машина >>>
Паніровочна машина використовуються для нанесення сухої паніровки на продукт як дрібною, так і великою хлібною крихтою. Система циркуляції панірувальної крихти забезпечує мінімальне пошкодження самої крихти, а також необхідний розподіл великої та дрібної крихти по поверхні продукту. Можна регулювати як панірувальну фіранку, так і нижній панірувальний шар. Стандартна сортувальна пластина рівномірно розподіляє велику і дрібну паніровочну крихту зверху та знизу продукту.

Нові моделі обладнання вже у виробництві - фото 2

Конвеєрний фритюр >>>
Конвеєрний фритюр призначений для безперервного обжарювання напівфабрикатів (куриних нагетсів, котлет, бургерів, рибних паличок, овочів та ін.) в попередньо нагрітій олії. Напівфабрикат потрапляє на конвеєрну сітку нижнього транспортера та занурюється в ванну з олією, продукт в ванній переміщується в зазорі між двома сітками, зазор між сітками регулюється. Після проходження ванни продукт по похилій частині нижнього та верхнього транспортерів виходить з ванни та потрапляє на скліз для виходу готової продукції. Швидкість проходження продукту регульована.

Нові моделі обладнання вже у виробництві - фото 3

Запрос стоимости