+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Блокорізка, подрібнювач заморожених блоків м’яса

Код товара: БР-01

Дізнатись вартість

високопродуктивна
надійна

Головним призначенням подрібнювача є швидке нарізування замороженого м’яса. Але, крім цього, цей пристрій здатний працювати і з іншими продуктовими блоками із вершкового масла, шоколаду та сиру. Апарат застосовується на лініях виготовлення сардельок, ковбас, паштетів, м’ясних напівфабрикатів і дитячого харчування. Температура продуктів, що завантажуються, може знаходитися в межах від -18 °С до -3 °С. При цьому маса шматка не повинна перевищувати 200 г.
Блокорізка для м’яса елементарна в експлуатації та керується одним оператором.
Подрібнювач вироблений з урахуванням необхідних технічних стандартів та правил техніки безпеки. Однак, як і з будь-яким промисловим обладнанням з цим пристроєм потрібно дотримуватись граничної обережності, оскільки можуть виникнути небезпечні ситуації, як для життя та здоров’я людини, так і безпосередньо, що впливають на правильну роботу самої машини.
Пристрій має надійний корпус, в якому встановлений ножовий вал. Крім цього, всередині є електромотор ножового валу, який коригується по висоті із залученням натяжних болтів з гайками.
Мотор з боку тильної стінки оснащений обшивкою. Крім потужного двигуна в корпусі присутня силова шафа, що прикривається пультом управління. Корпус органічно поєднаний з лотком транспортування, що міститься у відсіку подрібнення. З боку завантаження заморожених блоків відсік завдяки залученню двох ручок закривається приймачем. Він обладнаний заслінкою, яка в автоматичному режимі закриває віконце, тим самим не допускаючи викидів продукту, що нарізається.
Щоб запобігти ефекту «відбою блоку», що працює подрібнювачем, всередині є підтискний пристрій.
Обладнання також оснащене відкидним люком, який спрощує миття машини, перезаточування та заміну ножів. Цей пристрій прикривається з використанням двох рукояток і завдяки блокувальному модулю не допускає непередбачуваного відкриття
По обидва боки корпус блокорізки для м’яса закритий обшивками. Для стійкого положення та коригування блокорізки по висоті, вона оснащена чотирма опорами, що фіксуються. У пристрої також є датчики положення. Вони припиняють роботу машини за відсутності візка, відкритого люка та приймача.

  • Продуктивність, кг/год: 4000
  • Номінальна потужність, кВт: до 15
  • Маса шматків подрібненого продукту, г: біля 200
  • Висота завантажувального вікна від підлоги, мм: 1330
  • Температура подрібнюваного блоку: від −18 до −3°С
  • Габарити зовнішні (ДхШхВ), мм: 1400×1130×1680
  • Маса, кг: 750

Вас може зацікавити

Фаршемішалка лопатева

Фаршемішалка лопатева

Фаршемішалка шнекова

Фаршемішалка шнекова

Т-подібна одновальна мішалка

Т-подібна одновальна мішалка

Варочний електричний котел

Варочний електричний котел

Багатофункціональний варочно-жарочний котел

Багатофункціональний варочно-жарочний котел

Дебонер для обвалки курячого стегна або гомілки

Дебонер для обвалки курячого стегна або гомілки

Запрос стоимости