+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29

Пневматичний бокс оглушення свиней

Код товара: ПБО-1

Дізнатись вартість

пневматичне харчування
підвищена продуктивність
надійність

Гуманний забій – підвищує якість м’ясної продукції, що випускається лінії забою — напівтуш. Стабілізується рівень pH та продовжує термін зберігання м’яса. Перед забоєм важливим є відстій тварин, до 10 годин, з поливом води — це заспокоює свиней. Оглушення в боксі також є обов’язковою нормою гуманного промислового забою свиней. Важливим моментом використання боксу оглушення свиней є безпека оператора і самої тварини, ця характеристика є ключовою для цього типу обладнання. Слід зазначити, що пристрій для оглушення свиней не входить у комплект поставки боксу. Для свиней зазвичай використовують електричний тип оглушення, шляхом прикладання кліщів до голови для передачі електричного імпульсу. Але можуть використовуватись і порохові інструменти оглушення.
Промисловий бокс для свиней виконує функцію фіксації тварини перед гуманним оглушенням. Після чого туша подається на приймальний стіл і далі піднімається на систему підвісних шляхів транспортування за допомогою диференціального підйомника або ланцюгового тельфера. Використовує пневматичне живлення для роботи пневмоциліндрів, які знерухомлюють тварину перед оглушенням. Бокс виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304. Для керування приладом для оглушення свиней достатньо одного оператора.

Нюанси роботи з забійним обладнанням

Швидке та гуманне знерухомлення тварин можливе лише з задіянням правильного обладнання для м’ясопереробного підприємства. Саме для цього необхідна купівля якісно сконструйованого боксу оглушення, який працює за допомогою пневмоциліндрів. Один з них застосовується як засувка. У момент, коли вхідна заслінка піднімається, тварину впускають усередину. Після чого заслінка перетворюється на своє початкове становище, тим самим блокуючи вихід. Після цього застосовують апарат для оглушення свиней. Коли процес завершено, інший пневматичний циліндр відкриває бічну стінку, щоб тушка впала на бік і викотилася назовні для подальших дій у цеху. Для процедури забою свиней обладнання використовують найчастіше пневматичного типу, що працює за рахунок стисненого повітря. Завдяки такому боксу оглушення свиней, процедура забою відбувається швидко і безболісно. При цьому у тварини в кров потрапляє мінімальна кількість адреналіну. Використовуючи якісно підібране обладнання для оглушення свиней, можна в рази підвищити ефективність виробництва і знизити трудові затрати.

  • Продуктивність: до 200 туш/зміна
  • Габарити: 2000×2280×870 мм
  • Зроблений з нержавіючої сталі
  • Живлення – стиснене повітря
  • Тиск повітря – 0,6 Бар
  • Розхід стисненого повітря – 100 дм3/цикл
  • Маса – 170 кг

Вас може зацікавити

Клітка передубійного утримання

Клітка передубійного утримання

Прогон свинячий

Прогон свинячий

Ванна знекровлення

Ванна знекровлення

Пристрій оглушення свиней електричний KOMA

Пристрій оглушення свиней електричний KOMA

Механічний бокс оглушення свиней

Механічний бокс оглушення свиней

Щіточна мийка свинячих туш

Щіточна мийка свинячих туш

Запрос стоимости